قوانین و مقررات وب سایت مای کیفارایش

سوال

با سلام و احترام

خیلی خوشحالیم که به جمع کیفارایشی ها ملحق شدین و باهاتون آشنا شدیم. برای اینکه محیط سایت سالم باشه و شاهد بی نظمی و مسائل نامناسب نباشیم، خواهش میکنیم به نکات زیر هنگام فعالیت در سایت توجه داشته باشید.

تمام سعی ما ایجاد محیطی جذاب و دل نشین برای شما دوستای گلمون هست تا اوقات فراغت خوبی در کنار هم اینجا داشته باشیم و از شما کاربرای عزیز هم درخواست داریم چنانچه مطلبی رو مشاهده کردید که مغایر مسائل اخلاقی یا مقررات هستش حتما به ما اطلاع بدین.

وب سایت مای کیفارایش تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمامی کاربران موظف به پرهیز از هرگونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) هستند. بخاطر همین چنانچه مطالب با محتوای نامناسب که از این قوانین پیروی نکنند مشاهده بشه، اون مطلب بدون اطلاع قبلی حذف و دسترسی کاربر خاطی مسدود میشه!!

قوانین کلی

 1. برای اینکه بتونید از تمامی امکانات سایت استفاده کنید و تو تاپیک ها یا مقالات نظر خودتون رو ثبت کنید باید حتما عضو سایت باشید. صد البته که قبل از عضویت قوانین و مقرارت رو مطالعه کرده باشین. عضویت شما در سایت به معنی پذیرش کامل قوانین و مقرراتی هستش که هم اکنون در حال مطالعه آن هستید.
 2. استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه و یا مغایر قوانین کشوری غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر مسدود خواهد شد.
 3. برای نام کاربری و نام مستعار خود از کلمات رکیک و نامناسب استفاده نکنید در غیر اینصورت دسترسی شما متأسفانه مسدود خواهد شد.
 4. داشتن یک اکانت کفایت میکنه! برای همین خواهش میکنیم از ساخت اکانت های مختلف پرهیز کنید.
 5.  مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده می باشد و وب سایت مای کیفارایش مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی اظهار نظر افراد نخواهد داشت.
 6. حفظ احترام و رعایت حقوق دیگران الزامی هست.
 7. وب سایت مای کیفارایش هیچ گونه خرید و فروشی نداشته و  آگهی های موجود مربوط به سایر کاربران می باشد. پس قبل از اینکه هرگونه وجهی پرداخت کنید نسبت به صحت اون آگهی اطمینان حاصل کنید و تمام جوانب رو بسنجید.
 8. محدودیتی در ارسال پست برای کاربران وجود ندارد. و تاپیک هایی که توسط کاربران ایحاد میشه هم بعد از تأیید ادمین ها در اختیار عموم کاربران قرار میگیره. فقط یادتون باشه تایپک های با موضوعات تکراری یا مغایر قوانین و مقررات تأیید نخواهند شد.
 9. تاپیک ها یا پست هایی که به تشخیص مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.

قوانین ایجاد تاپیک و ارسال کامنت

 1. از استفاده کلمات رکیک و نامربوط در عنوان و متن تاپیک بپرهیزید. در صورت استفاده از کلمات نامتعارف در جامعه، قطعا تاپیک حذف خواهد شد. همچنین در صورت تکرار دسترسی شما  مسدود خواهد شد.

 2. تاپیک خود را در دسته بندی مناسب و تعریف شده قرار دهید تا راحتتر به جواب سوالاتتون برسید و دوستانتون هم بتونن از مطالب عنوان شده استفاده کنن.
 3. از ایجاد تاپیک های تبلیغاتی پرهیز کنید. در صورت مشاهده تاپیک مورد نظر حذف می شود.
 4. از ایجاد تاپیک با موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه خودداری کنید.
 5. کاربران نمی توانند در تاپیک ها درخواست کمک نقدی و غیر نقدی داشته باشند.
 6. از ایجاد پست یا تاپیک هایی که به کاربران دیگر و حریم شخصی آنها مرتبط می شود خودداری کنید. همچنین از تهمت زدن، نسبت دادن و هرگونه موضوع مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده تاپیک مورد نظر حذف و کاربری متخلفین مسدود می شود.
 7. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، فیلترشکن، نرم افزارها ، معرفی سایت های فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 8. احترام به عقاید و اشخاص برای ما خیلی مهم هستش. پس، از ایجاد تاپیک های سیاسی توهین آمیز، تمسخر آمیز، توهین به مسئولین کشور، تمسخر ادیان، توهین به قومیت، ملیت و اقلیت ها و موارد مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده دسترسی کاربر مسدود و تاپیک مورد نظر حذف می شود.
 9. خواهشمند است از گذاشتن اطلاعات شخصی در تایپک ها جدا خودداری کنید. امکان حضور و خواندن مطالب برای بسیاری از افراد (عضو و غیرعضو) وجود دارد. بهتر است مطالب خود را به گونه ای بنویسید که قرار است هر کسی (مرد یا زن- دوست یا فامیل – عضو و غیرعضو) آنها را بخوانند.
 10. محتوای ارائه شده در تاپیک ها صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و درمان پزشک نمی باشد.

حریم شخصی و اطلاعات کاربران

حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران وب سایت مای کیفارایش مهمترین اولویت ما هستش. اطلاعاتی که شما عزیزان به هنگام ثبت نام وارد سایت میکنید برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار نمی گیرند و در دسترس سایر کاربران قرار نخواهد گرفت. پس با خیال راحت اطلاعات پروفایل خودتون رو تکمیل کنید تا در زمان های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشه.

 

 

خب بعد از مطالعه قوانین و مقررات و ثبت نام، حالا شما هم یک کیفارایشی هستی و از اینکه به جمعمون ملحق شدی خیلی خوشحالیم. امیدواریم که از این سایت لذت ببرید و مطالبش براتون مفید باشه.

1
shirin admin 3 سال 0 پاسخ ها 1192 دیده شده 2

ارسال یک پاسخ