اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

نکاتی که برای قرارداد با تشریفات عروسی باید رعایت کنید چیست ؟

نکاتی که برای قرارداد با تشریفات عروسی باید رعایت کنید چیست ؟

چون شما برای مراسم عروسیتون ماه ها زمان میذارین و تلاش می‌کنین تا روز عروسی، همه چیز همون طوری که دوست دارین پیش بره . اما مهمون هاتون فقط همان یک روز رو می‌بینن و مهمترین چیزی که باعث می‌شه مراسم عروسی شما شیک و مجلل باشه ، انتخاب یک تشریفات عروسی خوبه!

اول از همه ، تشریفات عروسی خوب، به تزیینات تالار توجه زیادی داره ، پس اگر می‌خواین مراسم عروسیتون شیک و مجلل باشه و مهمون هاتون فردای عروسی در مورد با شکوه بودن جشنتون صحبت کنن باید به تزیین و دکوراسیون تالار یا باغ عروسی خود توجه خاصی داشته باشین .
حالا این تزیینات میتونه گل آرایی جایگاه عروس و داماد باشه یا شمع آرایی ، بادکنک، و هر تزئینی که شما بیشتر میپسندید.
دوم اینکه ، تشریفات عروسی خوب، میدونه که جایگاه ورود مهمه !
یه موسسه تشریفات عروسی خوب ، توجه زیادی به ورودی باغ و تالار می‌کنه . چرا ؟ خب چون این قسمت اولین چیزیه که مهمون از مراسم شما می‌بینن و به راحتی می‌تونه اونها رو تحت تاثیر قرار بده . و مثلا اگه تالار انتخابی شما پارکینگ اختصاصی داره ولی از فضای ورودی فاصله داره ، یک نفر باید به مهمون ها خوش آمد بگه و ماشین ها رو به سمت پارکینگ هدایت کنه.
و یادتون باشه که ؛ گل آرایی ورودی تالار هم تاثیر زیادی توی چشمگیر کردن مراسم ها داره . از تشریفات عروسیتون بخواین که طاقی از گل یا بادکنک آماده کنن و مهمون هاتون از داخل اون وارد تالار شن . جدای از اون می‌تونین از یه استند ایستاده استفاده کنید و روش یه دفتر شیک قرار بدین تا مهمون ها برایتان آرزوی خوشبختی کننن و اونو به عنوان یادگاری روز عروسی برای همیشه نگه دارین .

یادتون نره که تشریفات عروسی خوب سلیقه موسیقی شما رو میدونه !
مهمون ها معمولا به گروه موسیقی و موزیک هایی که پخش می‌کنین ، توجه زیادی میکنن پس باید مطمئن شین که تشریفات عروسیتون یک گروه موسیقی خوب براتون آماده میکنه و آهنگ هایی انتخاب میکنه که متناسب سلیقه‌ی شماست.
پس اگه سبک موسیقی خاصی رو دوست دارین یا مثلا نمیخواین بعضی از آهنگ ها پخش شه ، حتما با تشریفات عروسیتون مطرحش کنید.
و علاوه بر اون یه لیست از آهنگ هایی که دوست دارین براتون اجرا شه رو بهشون بدین و در مورد آهنگ رقص دو نفره‌ی عروس و داماد هم حتما باهاشون مشورت کنین تا ببینین که از پس اجرای زنده‌ی آن بر میان یا بهتره از آهنگ ضبط شده استفاده کنید ؛)
نکته بعدی اینه که تشریفات عروسی خوب، خوب پذیرایی می‌کنه !
نحوه‌ی پذیرایی و سرو میوه و شیرینی هم تا مدت ها توی ذهن مهمان هاتون میمونه. برای همینم تشریفات عروسی خوب، هم به ظاهر و نحوه‌ی برخورد مهماندار ها توجه داره ، هم به نحوه‌ی سرو میوه و شیرینی ها.
تشریفات باید مطمئن شه که به ازای همه ی مهمان ها ، نیروی کافی هست و بلافاصله بعد از اینکه خوراکی های روی میز تموم شد، اونها رو دوباره پر کنن .
و بالاخرههه تشریفات عروسی خوب، مراسمو با یه شام خوب تمام می‌کنه
شام، آخرین و مهمترین بخش عروسیه . کیفیت و دیزاین غذا مهمه و یکی از این موارد مهم ، سرو به موقع غذاست ! پس لطفا مطمئن شین موسسه تشریفات عروسیتون غذا رو به موقع آماده میکنه . برای اینکه خیالتون از بابت تعداد غذا ها هم راحت باشده یک نفرو به عنوان نماینده خودتون به تشریفات معرفی کنین تا روی شمارش غذاها نظارت کنه . فراموشتون نشه که باید برای برگردوندن غذای اضافه، ظرف بزرگ هم به تشریفات بدین و یک نفر رو هم مسئول انتقال آن به خونه کنین

اینم از مهم ترین نکته ها قبل از عقد قرار داد با تشریفات

امیدوارم مفید بوده باشه براتون

لیست تشریفات عروسی

متن پاسخ یا نظر ( ۱ )

  1. عالی بود شیرین

ارسال یک پاسخ

درباره shirin admin


مرا دنبال کنید